Statuetki okolicznościowe i statuetki sportowe - najlepszy wybór na upamiętnienie ważnych wydarzeń

Statuetki okolicznościowe i statuetki sportowe to najlepszy sposób na uhonorowanie zwycięzców lub na uczczenie ważnej rocznicy jakiegoś wydarzenia. Statuetki sportowe to doskonała nagroda dla zawodników różnych zawodów i turniejów. Swoim wyjątkowym charakterem, unikalnym wzorem i precyzją wykonania będą przypominać o zwycięskich chwilach. Mają także charakter motywujący i w prestiżowy sposób nagradzają wybitne osiągnięcia. Statuetki okolicznościowe mogą być pamiątkami dla pracowników, absolwentów, uświetnić jubileusz lub być formą podziękowania, np.: dla sponsorów.

Jakie statuetki są najlepsze?

Statuetki stają się coraz popularniejszą formą nagrody. Wynagradzają wkład i wysiłek włożony w pracę. Wzbogacone emblematem z grafiką i odpowiednim grawerem z pewnością spodobają się uhonorowanym. W naszej ofercie posiadamy statuetki na każdą okazję:

  • Statuetki metalowe - odlewane z miedzi lub mosiądzu;
  • Statuetki odlewane z żywicy;
  • Statuetki plastikowe - metalizowane.

Statuetki metalowe odlewane na zamówienie 

Statuetki produkowane z wysokojakościowych materiałów w naszej firmie - statuetki miedziane lub odlane z mosiądzu - uświetniają wydarzenia sportowe. Ozdabiają także gale czy imprezy firmowe. Dzięki naszemu doświadczeniu, nienagannej współpracy z klientem na etapie projektowania wzorów czy zdobienia statuetek grawerem, gwarantujemy prawidłowy przebieg realizacji całego zamówienia i dajemy Państwu możliwość stworzenia niepowtarzalnej atmosfery podczas wręczania trofeów.

Statuetki odlewane z żywicy

Ręcznie wykonane statuetki odlewane na indywidualne zamówienia z żywicy zdobimy emaliami, a dzięki ich niesamowitej elastyczności możemy im nadać dowolny kształt i wielkość. Szukasz upominku, nagrody bądź prezentu? Statuetka odlana z żywicy ozdobiona pięknym grawerem przyciągnie uwagę obdarowanego. Główną zaletą takich trofeów jest stosunek jakości do ceny. Figurki wykonane w 100% z materiału naturalnego wykazują olbrzymią wytrzymałość, a przy tym są konkurencyjne cenowo w porównaniu z ich metalowymi odpowiednikami.

Statuetki plastikowe metalizowane

Statuetki plastikowe są lekkie i wytrzymałe, idealne dla najmłodszych uczestników wydarzeń jako zwieńczenie klasowych bądź ogólnoszkolnych zawodów, zawodów tanecznych czy sportowych.

Statuetki grawerowane dostępne w naszej ofercie to doskonałe rozwiązanie pozwalające uświetnić nadchodzące wydarzenie sportowe czy jubileusz. Grawer w zależności od preferencji wypełniamy złotą lub srebrną farbą. Możliwość uzyskania dowolnego kształtu czy wykończenia dowolną grafiką pozwala stworzyć odpowiednie nagrody dla zawodników różnych dziedzin. Dbamy o oryginalną formę oraz detale na wykonywanych figurkach tak, aby napisy, dedykacje czy wzory spełniły wymagania organizatorów nie tylko amatorskich, ale i zawodowych imprez sportowych. Możliwość wykonania logotypu na statuetce czy wygrawerowania imienia sprawia, że statuetki stają się spersonalizowanym prezentem zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych.

Zobacz naszą pełną ofertę w PDF