Puchary sportowe i okolicznościowe 

Puchary dostępne w naszej firmie uświetniają jubileusze, zawody sportowe i imprezy biznesowe. Mogą być wykonane z plastiku, stali lub szkła. Te o niestandardowych kształtach i urozmaiconej kolorystyce z pewnością trafią w gusta obdarowywanych. W zależności od tego, na jaki puchar się Państwo zdecydują, oferujemy możliwość spersonalizowania upominku w postaci graweru czy kolorowego nadruku. Każdy puchar zakupiony w naszej firmie zostanie dopasowany do rodzaju zawodów, imprez czy spotkania firmowego.

Trofea sportowe na każdą okazję 

W szerokiej ofercie posiadamy puchary wykonane z metalu, szkła i plastiku. Puchary metalowe to doskonała nagroda za wyniki w sportach drużynowych, indywidualnych czy imprezach tanecznych. Wykonane w kolorze złota czy srebra idealnie podkreślą rangę imprezy. Jeśli poszukujesz pucharów w określonej kategorii cenowej, czyli tanich pucharów, proponujemy puchary z plastiku dostępne w szerokiej ofercie katalogowej. Dajemy możliwość wyboru rozmiaru, koloru i kształtu pucharu, na którym nanosimy dedykację w postaci graweru lub kolorowego nadruku.

Puchar wykonany na indywidualne zamówienie czy z gotowych wzorów?

W naszej ofercie trofeów sportowych znajdziesz gotowe wzory umieszczone w katalogu produktowym, ale możesz zamówić także puchar wykonany na indywidualne zlecenie. Z dostępnych w sklepie modeli możesz zaprojektować spersonalizowany gadżet przy użyciu techniki grawerowania, nadruku kolorowego bądź wklejki/emblematu dostępnego w niektórych modelach. W ten sposób stworzysz unikatowy puchar zwieńczający zawody sportowe, jubileusz, galę czy imprezę biznesową. Jeśli potrzebujesz pucharu sportowego na zawody najwyższej rangi bądź pucharu na wyjątkową okoliczność proponujemy puchary odlewane z metalu. Puchary odlewane cechują się wyjątkową trwałością i estetycznym designem. Odlewy wykonujemy z największą dbałością o każdy szczegół, w rozmaitej kolorystyce i w wielu kształtach.

 

Zobacz ofertę 2023

Zobacz pozostałą ofertę

Zobacz naszą pełną ofertę w PDF